zx: madeirasx: portugalsko


HOTEL DOM PEDRO GARAJAU***Destinace - Portugalsko - MADEIRA - HOTEL DOM PEDRO GARAJAU***
HOTEL DOM PEDRO GARAJAU
HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 1HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 2HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 3HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 4HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 5HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 6HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 7HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 8HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 9HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 10HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 11HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 12HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 13HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 14HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 15HOTEL DOM PEDRO GARAJAU 16
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: snídaně
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:
Aktuální termín zájezdu
      LAST MINUTE
12. 10. 2020 - 19. 10. 2020

Cena za dospělou osobu od: 25 780,- Kč 19 480,- Kč
Cena za dítě od: 21 980,- Kč 16 280,- Kč

počet dnů: 8
Top Nabídka

Cena zahrnuje:
- Leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel - letiště
- Ubytování na 7 nocí v hotelu s vybranou formou stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
- Pojištění proti úpadku CK


Cena nezahrnuje:
- Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)Poloha
Hotel se nachází v klidné oblasti na jižním pobřeží ostrova Madeira, konkrétně ve vesničce Garajau, která leží mezi Funchalem a Caniço. Garajau se nachází ve vzdálenosti pouhých 12 km od letiště. Hotel je situován v klidné oblasti a je součásti 6 samostatných budov. Nedaleko hotelu se nachází množství restaurací, supermarket (naproti hotelu) a kavárna. V Garajau se nachází socha Ježíše „Cristo Rei“ (15 m vysoká) odkud vede lanovka dolu na malou kamenitou pláž.

Vybavení Hotelu
Hotelovým hostům jsou k dispozici celkem 3 bazény(vyhřivaný vnitřní, 2 venkovní bazény/lehátka a slunečníky zdarma), restaurace, vnitřní a venkovní bar, sluneční terasa u bazénu, prodejna suvenýrů, čistírna, televizní místnost. Pro sportovní vyžití má hotel k dispozici náčiní na volejbal a badminton nebo si lze zahrát stolní tenis. Internet point vedle recepce a Wi-Fi připojení v prostorách recepce zdarma.


Vybavení pokoje
Pokoje jsou zařízeny jednoduše ale komfortně. Jsou situovány s výhledem do zahrady a všechny pokoje mají balkon. Pokoje jsou vybaveny dvěmi samostatnými postelemi, vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek), centrálním topením. za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře, na vyžádání apartmány.

Pláž & plážový servis
Kamenitá pláž je vzdálena cca 2 km od hotelu. Pro přístup je nutné sjet lanovkou (za poplatek).

Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu ( káva, mléko, čaj, 2 druhy chleba, 2 druhy jamu, med, šunka, sýr, ovoce a 2 druhy džusů). Za příplatek Polopenze.

Poznámka
- Pro vstup do krajin schengenského prostoru není nutný cestovní pas, vycestovat je možné i na základě OP.
- Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
- Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
- Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty na libovolný počet nocí
- Na vyžádání k dispozici privátní (sami v autě/25€ os.) nebo Luxury transfer (Laguna/mercedes E/40€ os.)


Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Vodičkova 41
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 152 514
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2020 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu