zx: sidesx: turecko


HOTEL CALIDO MARIS*****Destinace - Turecko - Side - HOTEL CALIDO MARIS*****
HOTEL CALIDO MARIS
HOTEL CALIDO MARIS 1HOTEL CALIDO MARIS 2HOTEL CALIDO MARIS 3HOTEL CALIDO MARIS 4HOTEL CALIDO MARIS 5HOTEL CALIDO MARIS 6HOTEL CALIDO MARIS 7HOTEL CALIDO MARIS 8HOTEL CALIDO MARIS 9HOTEL CALIDO MARIS 10HOTEL CALIDO MARIS 11HOTEL CALIDO MARIS 12HOTEL CALIDO MARIS 13HOTEL CALIDO MARIS 14HOTEL CALIDO MARIS 15HOTEL CALIDO MARIS 16HOTEL CALIDO MARIS 17HOTEL CALIDO MARIS 18HOTEL CALIDO MARIS 19HOTEL CALIDO MARIS 20HOTEL CALIDO MARIS 21HOTEL CALIDO MARIS 22
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: All Inclusive
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Vodičkova 41
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 152 514
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2019 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu