zx: ayia_napasx: kypr


HOTEL PAVLO NAPA BEACH****Destinace - KYPR - AYIA NAPA - HOTEL PAVLO NAPA BEACH****
HOTEL PAVLO NAPA BEACH
HOTEL PAVLO NAPA BEACH 1HOTEL PAVLO NAPA BEACH 2HOTEL PAVLO NAPA BEACH 3HOTEL PAVLO NAPA BEACH 4HOTEL PAVLO NAPA BEACH 5HOTEL PAVLO NAPA BEACH 6HOTEL PAVLO NAPA BEACH 7HOTEL PAVLO NAPA BEACH 8HOTEL PAVLO NAPA BEACH 9HOTEL PAVLO NAPA BEACH 10HOTEL PAVLO NAPA BEACH 11HOTEL PAVLO NAPA BEACH 12HOTEL PAVLO NAPA BEACH 13HOTEL PAVLO NAPA BEACH 14HOTEL PAVLO NAPA BEACH 15
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: polopenze
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 805 221
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2021 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu