zx: ras_al_khaimahsx: spojene_arabske_emiraty


HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA*****Destinace - Spojené Arabské Emiráty - RAS AL KHAIMAH - HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA*****
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA
HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 1HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 2HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 3HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 4HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 5HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 6HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 7HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 8HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 9HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 10HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 11HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 12HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 13HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 14HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 15HOTEL MARJAN ISLAND RESORT & SPA 16
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: snídaně
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:
Aktuální termín zájezdu
      LAST MINUTE
30. 9. 2021 - 7. 10. 2021

Cena za dospělou osobu od: 25 980,- Kč 22 480,- Kč
Cena za dítě od: 14 980,- Kč 9 480,- Kč

počet dnů: 8
Top Nabídka

Cena zahrnuje:
- Leteckou dopravu Praha – Sharjah – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel - letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s vybraným typem stravy
- Česká asistence na telefonu
- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:
- Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
- Místní pobytová - hotelová taxa (platís e ve vybraných emirátech) a její výše je stanovena dle kategorie ubyt. zařízení (do cca 30 AED / pokoj / noc).Poloha
Luxusní hotel Marjan Island Resort & Spa se nachází na prvním umělém ostrově v Ras Al Khaimah, v průzračně čisté vodě Arabského zálivu. Tento rezort je věnován klidu a odpočinku bez podávání alkoholu. Najdete 45 minut od Dubaje.

Vybavení Hotelu
K vybavení hotelu patří recepce, 6 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, bazény, diskotéka, lázně, sauna, masáže, konferenční místnosti, dětský klub pro děti 4-15 let, hlídání dětí, herna, prádelna, směnárna, obchůdky. Veškeré hotelové prostory jsou plně vybaveny Wi-Fi připojením zdarma.

Vybavení pokoje
K dispozici jsou prostorné a elegantní pokoje a apartmány. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou s WC, fénem, interaktivní TV s plochou obrazovkou a nabízejí zdarma WiFi pro maximální komfort. Minibar je za příplatek dech beroucím výhledem. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí osobu. Na vyžádání je možnost dvoulůžkového pokoje s dvěmi přistýlkami pro děti.

Pláž & plážový servis
Krásná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláž je přístup přes příjezdovou cestu k hotelu. Na pláži jsou lehátky, slunečníky a plážové ručníky v ceně ubytování. Na pláži e nachází bar, sprcha WC.

Sport & Fitness
Pro děti je připravený pirátský klub vybavený nejnovějšími hrami, bezpečná dětská hřiště a jízda na kolech a vozících na kolonádě. Wellness centrum Lamar má oddělenou část pro muže a ženy s parní a suchou saunou, vířivkou, posilovnou a krytými bazény.

Stravování
Hotel nabízí snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze, nebo soft all inclusive (forma bufetu). Areál nabízí eklektické restaurace podávající všechny chutě světa. Místní vybrané nealko nápoje v barech dle jejich otevírací doby (8.00?–?20.00), v hotelu nejsou podávány alko nápoje.


Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 805 221
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2021 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu