zx: sx: turecko


Destinace - Turecko


object(DibiRow)#15 (6) { ["stredisko_id"]=> int(79) ["nazev"]=> string(5) "Belek" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(279) "Leží na Turecké riviéře v okrese Serik, přibližně 30 km od města Antalya a 60 km od města Alanya. Patří k luxusním resortům Turecka. Nabízí jedny z nejkvalitnějších golfových hřišť v zemi. Bílé písečné pláže patří k nejčistším v Turecku. Jejich kvalita je oceněna modrou vlajkou." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Belek
Belek
Leží na Turecké riviéře v okrese Serik, přibližně 30 km od města Antalya a 60 km od města Alanya. Patří k luxusním resortům Turecka. Nabízí jedny z nejkvalitnějších golfových hřišť v zemi. Bílé písečné pláže patří k nejčistším v Turecku. Jejich kvalita je oceněna modrou vlajkou.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#6 (6) { ["stredisko_id"]=> int(78) ["nazev"]=> string(4) "Side" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(286) "Zřícený helénský přístav Side, v jehož oblasti se nacházejí nádherné pláže plné zlatavého písku, které ocení nejen rodiny s dětmi. Side je velkou koncentrací zachovalých antických památek. Jedněmi z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Side jsou pozůstatky Apollónova chrámu a divadlo." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Side
Side
Zřícený helénský přístav Side, v jehož oblasti se nacházejí nádherné pláže plné zlatavého písku, které ocení nejen rodiny s dětmi. Side je velkou koncentrací zachovalých antických památek. Jedněmi z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Side jsou pozůstatky Apollónova chrámu a divadlo.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#15 (6) { ["stredisko_id"]=> int(77) ["nazev"]=> string(6) "Alanya" ["popis"]=> string(17909) "

 

" ["popis_kratky"]=> string(296) "Turistické město Alanye se nachází na východní části Turecké riviéry asi 130 km východně od Antalye. Je to bývalé město pirátů. Svým tvarem připomíná motýla s rozprostřenými křídly a často se nazývá také městem s "tyrkysovým pobřežím". Alanya je dnes jedním z nejnavštěvovanějších míst v Turecku." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Alanya
Alanya
Turistické město Alanye se nachází na východní části Turecké riviéry asi 130 km východně od Antalye. Je to bývalé město pirátů. Svým tvarem připomíná motýla s rozprostřenými křídly a často se nazývá také městem s "tyrkysovým pobřežím". Alanya je dnes jedním z nejnavštěvovanějších míst v Turecku.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#6 (6) { ["stredisko_id"]=> int(76) ["nazev"]=> string(7) "Antalya" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(413) "Antalya, dříve známá jako Adalia, je město a přístav nacházející se na tureckém pobřeží Středozemního moře, na Turecké Riviéře. Město je centrem a sídlem stejnojmenné provincie s turistickým letoviskem, nachází se zde mezinárodní letiště. Díky unikátní kombinaci historických památek a příjemného středomořského pobřeží je Antalya ideálním turistickým letoviskem, často nazývaným jako „centrum tureckého turismu“." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Antalya
Antalya
Antalya, dříve známá jako Adalia, je město a přístav nacházející se na tureckém pobřeží Středozemního moře, na Turecké Riviéře. Město je centrem a sídlem stejnojmenné provincie s turistickým letoviskem, nachází se zde mezinárodní letiště. Díky unikátní kombinaci historických památek a příjemného středomořského pobřeží je Antalya ideálním turistickým letoviskem, často nazývaným jako „centrum tureckého turismu“.

více informací o destinaci méně informací o destinaciobject(DibiRow)#15 (6) { ["stredisko_id"]=> int(80) ["nazev"]=> string(5) "Kemer" ["popis"]=> string(0) "" ["popis_kratky"]=> string(305) "Je přímořské letovisko a provincie v zálivu Antalye na pobřeží Středozemního moře v Turecku, 40 km na západ od města Antalya a 53 km na východ od pohoří Taurus. Je zde typické středomořské teplé a suché počasí a teplé moře. Jednou z hlavních atrakcí Kemeru jsou jeho přírodní krásy, moře, hory a borovice." ["teplota"]=> NULL ["DEST_STAT"]=> string(7) "Turecko" }
Kemer
Kemer
Je přímořské letovisko a provincie v zálivu Antalye na pobřeží Středozemního moře v Turecku, 40 km na západ od města Antalya a 53 km na východ od pohoří Taurus. Je zde typické středomořské teplé a suché počasí a teplé moře. Jednou z hlavních atrakcí Kemeru jsou jeho přírodní krásy, moře, hory a borovice.

více informací o destinaci méně informací o destinaciCestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 805 221
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2021 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu