zx: vsesx: vse


HOTEL SHAMS SAFAGA****Destinace - Egypt - Hurghada - HOTEL SHAMS SAFAGA****
HOTEL SHAMS SAFAGA
HOTEL SHAMS SAFAGA 1HOTEL SHAMS SAFAGA 2HOTEL SHAMS SAFAGA 3HOTEL SHAMS SAFAGA 4HOTEL SHAMS SAFAGA 5HOTEL SHAMS SAFAGA 6HOTEL SHAMS SAFAGA 7HOTEL SHAMS SAFAGA 8HOTEL SHAMS SAFAGA 9HOTEL SHAMS SAFAGA 10HOTEL SHAMS SAFAGA 11HOTEL SHAMS SAFAGA 12HOTEL SHAMS SAFAGA 13HOTEL SHAMS SAFAGA 14HOTEL SHAMS SAFAGA 15HOTEL SHAMS SAFAGA 16HOTEL SHAMS SAFAGA 17HOTEL SHAMS SAFAGA 18HOTEL SHAMS SAFAGA 19HOTEL SHAMS SAFAGA 20HOTEL SHAMS SAFAGA 21HOTEL SHAMS SAFAGA 22
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: All Inclusive
Doprava: letecky
Odjezd z: BRNO
Termíny:
Aktuální termín zájezdu
. . - . .

Cena za dospělou osobu od:  0,- Kč
Cena za dítě od:  0,- KčCena zahrnuje:


Cena nezahrnuje:
Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 805 221
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2021 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu