zx: vsesx: vse


HOTEL BLUE STAR****Destinace - Turecko - Alanya - HOTEL BLUE STAR****
HOTEL BLUE STAR
HOTEL BLUE STAR 1HOTEL BLUE STAR 2HOTEL BLUE STAR 3HOTEL BLUE STAR 4HOTEL BLUE STAR 5HOTEL BLUE STAR 6HOTEL BLUE STAR 7HOTEL BLUE STAR 8HOTEL BLUE STAR 9HOTEL BLUE STAR 10HOTEL BLUE STAR 11HOTEL BLUE STAR 12HOTEL BLUE STAR 13HOTEL BLUE STAR 14HOTEL BLUE STAR 15
Typ zájezdu: Pobytový
Strava: All Inclusive
Doprava: letecky
Odjezd z: PRAHA
Termíny:
Aktuální termín zájezdu
      FIRST MINUTE
4. 6. 2022 - 11. 6. 2022

Cena za dospělou osobu od: 23 380,- Kč 15 280,- Kč
Cena za dítě od: 14 980,- Kč 8 980,- Kč

počet dnů: 8

Cena zahrnuje:
- Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa
- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště - hotel - letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou
- Služby česky hovořícího delegáta
- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:
- Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)Poloha
Moderní prázdninový resort je situován 2,5 km od centra rušného města Alanya, jen 500 m od krásné a velmi známé Kleopatřiny pláže (hotel zajišťuje pravidelnou autobusovou dopravu do města Alanya a na pláž zdarma). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v centru letoviska Alanya (pohodlně dostupné hotelovým minibusem). Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 130 km od hotelu. Resort je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí.

Vybavení Hotelu
Oblíbený prázdninový hotel disponuje 280 pokoji a 55 rodinnými pokoji rozmístěnými v moderní devítipatrové budově a přilehlé depandanci obklopené udržovanou zelení. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), restaurace, TV koutek, plavecké bazény se skluzavkami (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, fitness centrum, Wellness a Spa centrum, parkoviště, herna, miniklub, animační programy, večerní show, vodní gymnastika, biliard, stolní tenis.

Vybavení pokoje
Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, jsou vybaveny sociálním zařízením (vana nebo sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, chladničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání je možný rodinný pokoj 2+2 nebo 3+1 (za poplatek).

Pláž & plážový servis
Krásná dlouhá písčitá Kleopatřina pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů se nachází 500 m od resortu. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Hotel zajišťuje pravidelnou autobusovou dopravu na pláž zdarma.

Stravování
ALL INCLSUIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek.


Cestovní kancelář FlyDovolena

Vážení klienti i kolegové,

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.
Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích Severní Kypr, Turecko a Bulharsko.
V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii nebo Srí Lanku.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Kontaktní informace
FlyDovolená s.r.o.
Sídlo: Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1

Tel: +420 224 805 221
Mob: +420 770 171 045
E-mail: info@flydovolena.cz
© 2021 FLYDOVOLENA.cz | Cestovní kancelář nabízející pobytové a poznávací zájezdy, plavby i prodloužené víkendy do oblíbených destinací, výhodné last minute i first minute zájezdy.
Created by it2b s. r. o. | Mapa webu