+420 224 805 221

Vážení klienti,

vítáme vás na stránkách cestovní kanceláře FlyDovolená.

Rezervujte si zájezdy snadno a rychle z pohodlí domova!

1. krok – najděte si dovolenou snů

V přehledném vyhledávači si najděte zájezd dle svých představ. Po prostudování všech informací si jednoduše zvolte termín, zadejte požadovaný počet osob a pokračujte v rezervaci.

2. krok – vyplňte údaje

Abychom vám dovolenou mohli zarezervovat, budeme potřebovat informace o vás a všech spolucestujících. Pokud jste registrovaný zákazník, máte již půlku práce hotovou a stačí vám jen dopsat, kdo cestuje s vámi.
Dostali jste slevový kupón? Vložte ho do políčka a my vám započítáme slevu na zájezd. V tomto kroku můžete také přiobjednat doplňkové služby.

3. krok – vyberte způsob platby

Je jen na vás, jestli budete chtít zaplatit celou dovolenou kartou, nebo jestli se za námi budete chtít podívat osobně a teprve u nás vše vyrovnáme. Nabízíme také možnost zájezd hned rezervovat, pokud se bojíte, že by vám mohla utéct nabídka, která se už nebude opakovat. Detaily si s vámi domluvíme po telefonu nebo e-mailem. (AKTUÁLNĚ platby kartou pozastaveny, pracujeme na novém systému).

4. krok – dokončete rezervaci

Následně si vámi uvedené kontaktní údaje zkontrolujete a potvrdíte objednávku zájezdu. Na e-mailovou adresu vám zašleme potvrzovací email a smlouvu o zájezdu. Podrobné instrukce a případně další důležité dokumenty k potvrzení rezervace zájezdu vám zašleme individuálně.

Fakturu s rozpisem plateb vám zašleme hned jakmile vaši rezervaci zpracujeme.

V případě, že si nebudete vědět s čímkoli poradit, neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na vás, vaše FlyDovolená.