+420 224 805 221

O nás

Vážení a milí klienti,
děkujeme, že jste navštívili naše stránky a tímto nám dovolte, abychom krátce představili naši společnost.

Tým mladé a dynamické cestovní kanceláře FlyDovolená tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem Vaší bezstarostné dovolené.

V nabídce, kterou zde naleznete, se odráží naše mnohaleté zkušenosti v oblasti organizování pobytových a poznávacích zájezdů a naším cílem je poskytovat klientům kvalitní služby za výhodné ceny.

Kromě standardních letních destinací ve Středomoří nabízíme jako jedna z mála CK i široké spektrum poznávacích a seniorských zájezdů. Na dovolenou nebo za poznáním s námi můžete vyrazit takřka celoročně.

Pro letní dovolenou můžeme doporučit zejména pobyty u moře v destinacích jako Bulharsko, Chorvatsko, Kypr či Turecko. Do oblíbeného Egypta můžete vyrazit celoročně.

V mimosezónních termínech s námi můžete poznávat kosmopolitní Spojené Arabské Emiráty, orientální Maroko, svatou zemi Izrael, zemi skvělého jídla a pití Portugalsko, přírodní scenérie Madeiry, antické Turecko či exotické země Indii, Srí Lanku, Kubu a nově i na kulturu bohatou Gruzii nebo Jižní Afriku. Peslední novinkou v naší nabídce je plavba po Nilu a objevování starodávných perel a klenotů Egypta.
Pro letošní rok i pro nadcházející sezóny pro vás připravujeme ještě mnohem více!

Na závěr bychom Vám chtěli popřát šťastnou volbu Vašeho zájezdu a mnoho zajímavých zážitků s naší cestovní kanceláří!